15 فروردین 1393

ساعت هوشمند ؛ اولین گجت پوشیدنی اینتل

مولف:   /  دسته: دسته بندی نشده   /  رتبه دهید:

شرکت اینتل با خرید یکی از شرکت‌های تولید کننده ساعت هوشمند درصدد است تا با معرفی مدل‌های جدید تجهیزات الکترونیکی هوشمند مشابه‌ سهم قابل توجهی از بازار این محصولات را به خود اختصاص دهد.

intel-ces-keynote-smartwatch-geofencing-resized

بنا به گزارشات منتشر شده، شرکت اینتل اقدام به خرید شرکت بیسیک ساینس کرده است که این شرکت بازار قابل توجهی از فروش مچ‌بند را در اختیار دارد.ارزش این قرارداد بالغ بر ۱۰۰ تا ۱۵۰ میلیون دلار ارزیابی شده است و این اقدام بعنوان قدم نهادن اینتل به بازار تولید ساعت های هوشمند تلقی می‌شود.

شرکت بیسیک در حال حاضر بالغ بر ۷ درصد از بازار تولید مچ‌بندهای هوشمند را در اختیار داشته و توسط ۳ شرکت نورثوست ونچر پارتنرز، سرمایه گذاری می‌فیلد، و سرمایه گذاری اینتل ۳۰ میلیون دلار در آن سرمایه گذاری شده است.

ff9abd82-4031-4c1b-84b2-2c769a14cf4c

از اصلی‌ترین تولیدات مچی این شرکت می توان به ساعت سلامتی بیسیک اشاره کرد. این ساعت تعداد قدم‌های پیموده شده در طول روز را ثبت می کند، همچنین میزان کالری مصرف شده توسط بدن، کیفیت خواب و معیارهای فیزیکی بدن مانند نرخ سلامتی را محاسبه و نمایش می دهد.

در سال جاری تولیدات مرتبطی در زمینه ساعت هوشمند به بازار عرضه شده است که مسئله سلامت یکی از مهمترین موضوعاتی است که در تولید آنها مورد توجه قرار گرفته است.

هم اکنون شرکت های زیادی اقدام به تولید ساعت هوشمند می کنند و پیش بینی شده این گجت پوشیدنی تا سال ۲۰۱۸ با استقبال بیش از ۷۰٪ مردم مواجه شود .

تعداد مشاهده (1020)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "ساعت هوشمند ؛ اولین گجت پوشیدنی اینتل"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید