30 فروردین 1393

تصویری با کیفیت تر از گیم پلی Assassin’s Creed: Unity لیک شد!

مولف: علیرضا چراغیان   /  دسته: دسته بندی نشده   /  رتبه دهید:

چندی پیش بود که شایعه شد ویدئویی از گیم پلی جدیدترین عنوان فرنچایز Assassin’s Creed با نام Unity در سایت یوتوب به اشتراک گذاشته شد، اما به سرعت و در پی شکایت یوبیسافت به علت خلاف قوانین کپی رایت بودن آن، حذف گردید و تنها یک اسکرین شات از آن به جای ماند که یکی از کاربران Reddit با نام wq0326 آن را قبل از حذف شدن ویدئو تهیه و در صفحه ی فیس بوک با نام Access The Animus قرار داده بود!

صاحب صفحه ی Access The Animus با دقت در این تصویر متوجه شد که شخصیت اصلی خنجر Altair را به همراه دارد و آن را به پشت کمرش وصل کرده است!

البته هنوز یوبیسافت به طور رسمی تایید نکرده است که این اسکرین شات از داخل بازی گرفته شده و واقعی است، اما اگر آن را با تصاویر هنری که قبلا توسط یوبیسافت منتشر شده بود مقایسه نماییم متوجه می شویم که محیط و اتمسفر شباهت بی همتایی دارند.

مدتی بعد از انتشار تصویری که از سایت یوتوب تهیه شده بود، یکی دیگر از کاربران انجمن Reddit با نام Endless توانست تصویری با کیفیت تر را به دست آورد و آن را در یک سایت اشتراک گذاری تصاویر فرانسوی با نام NoelShack منتشر نماید. اما این تصویر بیشتر شبیه به یک کانسپت و تصویر هنری است که برای Assassin’s Creed Unity طراحی شده است تا تصویری از گیم پلی. البته هنوز نمی توان صد در صد مطمئن بود.

در این راستا بسیاری از سایت های فعال در زمینه ی بازی های رایانه ای با یوبیسافت تماس گرفته و جوابی برای تمام این علامت سوال ها خواستند. آقای Alberto Ziello مدیر ارتباطات یوبیسافت چنین پاسخ داد:

یقینا من نیز مانند همه ی شما تصویر منتشر شده را دیده ام. ما به طور کلی بر روی شایعات و اخبار غیر رسمی نظری نمی دهیم. اما می توانم بگویم که در ماه های آتی تصاویر و ویدئوهایی از گیم پلی Assassin’s Creed Unity منتشر خواهیم کرد!

در ادامه می توانید تصویر با کیفیت تری از ویدئوی منتشر شده در سایت یوتوب و همچنین یکی از تصاویر هنری این بازی را مشاهده نموده و با هم مقایسه نمایید.

1396603542 ac unity تصویری با کیفیت تر از گیم پلی Assassins Creed: Unity لیک شد!

Assassins Creed Unity 11 تصویری با کیفیت تر از گیم پلی Assassins Creed: Unity لیک شد!

تعداد مشاهده (922)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "تصویری با کیفیت تر از گیم پلی Assassin’s Creed: Unity لیک شد!"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید